Praktisch

Contactgegevens

Kavka Jongerencentrum – Oudaan 14, 2000 Antwerpen – 03/290.88.17 – info@kavka.be

Zappa – August Leyweg 6, 2020 Antwerpen Kiel – 03/290.88.17 – info@kavka.be

Openingsuren

Kavka: Ma-vrij – Vrijdag: 10u – 22u, Za: 13u – 22u, Zondag: gesloten

Openingsuren zomervakantie (juli en augustus)

Kavka: elke dag open van 12u tot 20u, zondag gesloten

Zappa: gesloten

Openingsuren Kerstvakantie 

Kavka en Zappa zijn gesloten

Wie is wie?

Administratie: Rose-Marie Sène, rose-marie@kavka.be

Communicatie: Elisa Hulstaert, elisa@kavka.be

Communicatie ondernemerschap: Mohamed Ouaamari: mohamed@baasbaas.be

Competenties en vrijwilligers: Petra Samuels, petra@kavka.be

Gebouwen en logistiek: Frank Saint-Ghislain, frank@kavka.be

Instructeur logistiek: Jonathan Delahaut, jonathan@kavka.be

Logistiek: Dimitri Klink, dimitri@kavka.be

Onthaal/projecten: Michelle Vosters, michelle@kavka.be

Projectleider ondernemerschap: Jonathan Stuyven, jonathan.stuyven@kavka.be

Projectmedewerker ondernemerschap: Dries Lybaert, dries@baasbaas.be

Projectmedewerker ZOLDER: Esther Hoedemakers, esther@kavka.be

Programmatie algemeen: Bart Struyf, bart@kavka.be

Programmatie Kavka: Jasper Moonen, jasper@kavka.be

Programmatie Zappa: Robin Groenen, robin@kavka.be

Techniek: Kenny Deuss, kenny@kavka.be

Zakelijke coördinatie: Debbie Bevers, debbie@kavka.be

Algemene coördinatie: Jan Maas, jan@kavka.be