N.a.v. COVID-19 houden we onze deuren tijdelijk gesloten ☜ Kavka is een jongerencentrum met twee locaties in Antwerpen: Kavka Oudaan en Kavka Zappa ☜

Programma

To Be Antwerp 2019

To Be Antwerp 2019

To Be Antwerp 2019

To Be Antwerp 2019

FOURTH EDITION of TO BE ANTWERP

33 VENUES // 48 ARTISTS // 24 PERFORMERS // 1 WEEKEND

Antwerp’s finest Art, Design, Antique, Fashion and Cultural venues open their doors to the audience where they can discover a selection of this year’s graduates from
the Royal Academy of Fine Arts and St Lucas School of Arts Antwerp.

Walk the art walk yourself or with a guided tour (reservations info@tobeantwerp.com).

€ Entrance is free €

www.tobeantwerp.com

Graphics banner © Senne Schotelantenne

——————————-
LINE UP EXHIBITIONS
——————————-

Yinon Avior (ARTELLI GALLERY) – Hans Verheyen (BEGIJNENVEST 92) – Yoko Van Opstal (CATHERINE INTERIOR) – Senne Roekens (ENGEL & VÖLKERS) – Jessica Krepinsky (EPOKHE) – Bereníke Gregoor (FRED EN ZORRO) – Sophia de Groot (GALERIE BEYOND) – Quinten Mestdagh (GERT VOORJANS) – Selin Aydinol (GEUKENS & DE VIL) – Heidi Kirjavainen (HILDE CORNELISSEN) Anke Karola Cleiren (KAVKA) – Ramiro De Backer Mezquida (KAVKA) – Lily O’Hara (LIFEISART GALLERY) – Adriaan Marin (KAVKA) – Filip Henri Decoster (KAVKA) – Sarah Adriaenssens (KAVKA) – Carla-Reina Cochez (KAVKA) – Dorina Verdyck (KAVKA) – Esther Weidenbaum (KAVKA) – Felix de Clercq (ADRIENNE ET MOI + GEUKENS & DE VIL) – Aleksandra Majzel (KunSTplus vzw) – Ivo De Bock (LENE VAN LOOK) – Maurann Lootens (LEONHARD’S GALLERY) – Celina Vleugels (LIFEISART GALLERY) – Laksanaporn Mink Chonsamoe (LIFEISART GALLERY) – Kimmy Croonen (THE OTHER SPACE – LAURA NIERINCK) – Charlotte De Weerdt (MAAGDENHUIS) – Carolien De Rop (MAAGDENHUIS) – Djara Van Hove (MAAGDENHUIS) – Odilon Spitaels (MAAGDENHUIS) – Clara Luyckx (MAAGDENHUIS) – Jasper Vonsée (MARC LAUWERS A LIVING GALLERY) – Brent Decremer (MARCEL NIES ORIENTAL ART) – Anna Godzina (MARIONDECANNIÈRE) – Huybrechts Rik (N. VROUYR) – Jessica Bizzoni (REBECCA VERSTRAETE) – Louis Wouters (TONEELHUIS) – Erine Wyckmans (SINT JORISKERK) – Hannah Giese (SINT JORISKERK + PAULETTE IN’T STAD) – Frannie Fluyt (SINT JORISKERK) – Marilou Dejans (STEIN EN CEDRIC MOERMANS ANTIQUES) – Dirk van der Vijgh (ST VINCENTS) – Ian De Weerdt (TERSAGO – DEDECKER) – Jaume López (TERSAGO – DEDECKER) – Annelies MH Rasker (THE CANVAS) – Gwendolyn De Vocht (VICTOR WERNER) – Alexander Nys Art (VERHEYDEN – VERMANDERE) – Mathias Geerkens (VESPER PROJECTS)

——————————-
LINE UP PERFORMERS
——————————-

KOOIKIND: Camilla Peeters & Renee Vaerewyck
& Ebe Meynckens
//////////////////////////////////
HERP —–>
(Luuk van Herp)
//////////////////////////////////
Alexander Voutchkov & Maxime Quardon & special guest
//////////////////////////////////
Noah Vosen
//////////////////////////////////
Annelies MH Rasker music Zino Moons
//////////////////////////////////
Ian de Weerdt
//////////////////////////////////
Jessica Krepinsky
//////////////////////////////////
mono sentient (Wicker Mensh, Mery Thi Coopman, Dominique Pollet.)
-> To Be Antwerp: mono sentient
//////////////////////////////////
LÆLE (Ella Vermeir)
-> To Be Antwerp: LÆLE
//////////////////////////////////
Pim Steinmann
//////////////////////////////////
Nina Plantefève-Castryck
//////////////////////////////////
Lin Gerritse & Nina Plantefève-Castryck & Sophia de Groot
//////////////////////////////////
Laksanaporn Mink Chonsamoe
//////////////////////////////////
PINK TV
Aleksandra Majzel & Dawid Wojtalewicz & Paulina Łabuz & Patryk Tarara & special participation of Pierrette COffrée
//////////////////////////////////
Vj Méliès (Roland Pauwels)
//////////////////////////////////
PLUS ONE 1+ Connecting people to strangers since 2019
Reinout Dewulf & Elien Ronse & Friends
//////////////////////////////////

TIMETABLE
https://www.tobeantwerp.com/performances/

WEBSITE

FOURTH EDITION of TO BE ANTWERP

33 VENUES // 48 ARTISTS // 24 PERFORMERS // 1 WEEKEND

Antwerp’s finest Art, Design, Antique, Fashion and Cultural venues open their doors to the audience where they can discover a selection of this year’s graduates from
the Royal Academy of Fine Arts and St Lucas School of Arts Antwerp.

Walk the art walk yourself or with a guided tour (reservations info@tobeantwerp.com).

€ Entrance is free €

www.tobeantwerp.com

Graphics banner © Senne Schotelantenne

——————————-
LINE UP EXHIBITIONS
——————————-

Yinon Avior (ARTELLI GALLERY) – Hans Verheyen (BEGIJNENVEST 92) – Yoko Van Opstal (CATHERINE INTERIOR) – Senne Roekens (ENGEL & VÖLKERS) – Jessica Krepinsky (EPOKHE) – Bereníke Gregoor (FRED EN ZORRO) – Sophia de Groot (GALERIE BEYOND) – Quinten Mestdagh (GERT VOORJANS) – Selin Aydinol (GEUKENS & DE VIL) – Heidi Kirjavainen (HILDE CORNELISSEN) Anke Karola Cleiren (KAVKA) – Ramiro De Backer Mezquida (KAVKA) – Lily O’Hara (LIFEISART GALLERY) – Adriaan Marin (KAVKA) – Filip Henri Decoster (KAVKA) – Sarah Adriaenssens (KAVKA) – Carla-Reina Cochez (KAVKA) – Dorina Verdyck (KAVKA) – Esther Weidenbaum (KAVKA) – Felix de Clercq (ADRIENNE ET MOI + GEUKENS & DE VIL) – Aleksandra Majzel (KunSTplus vzw) – Ivo De Bock (LENE VAN LOOK) – Maurann Lootens (LEONHARD’S GALLERY) – Celina Vleugels (LIFEISART GALLERY) – Laksanaporn Mink Chonsamoe (LIFEISART GALLERY) – Kimmy Croonen (THE OTHER SPACE – LAURA NIERINCK) – Charlotte De Weerdt (MAAGDENHUIS) – Carolien De Rop (MAAGDENHUIS) – Djara Van Hove (MAAGDENHUIS) – Odilon Spitaels (MAAGDENHUIS) – Clara Luyckx (MAAGDENHUIS) – Jasper Vonsée (MARC LAUWERS A LIVING GALLERY) – Brent Decremer (MARCEL NIES ORIENTAL ART) – Anna Godzina (MARIONDECANNIÈRE) – Huybrechts Rik (N. VROUYR) – Jessica Bizzoni (REBECCA VERSTRAETE) – Louis Wouters (TONEELHUIS) – Erine Wyckmans (SINT JORISKERK) – Hannah Giese (SINT JORISKERK + PAULETTE IN’T STAD) – Frannie Fluyt (SINT JORISKERK) – Marilou Dejans (STEIN EN CEDRIC MOERMANS ANTIQUES) – Dirk van der Vijgh (ST VINCENTS) – Ian De Weerdt (TERSAGO – DEDECKER) – Jaume López (TERSAGO – DEDECKER) – Annelies MH Rasker (THE CANVAS) – Gwendolyn De Vocht (VICTOR WERNER) – Alexander Nys Art (VERHEYDEN – VERMANDERE) – Mathias Geerkens (VESPER PROJECTS)

——————————-
LINE UP PERFORMERS
——————————-

KOOIKIND: Camilla Peeters & Renee Vaerewyck
& Ebe Meynckens
//////////////////////////////////
HERP —–>
(Luuk van Herp)
//////////////////////////////////
Alexander Voutchkov & Maxime Quardon & special guest
//////////////////////////////////
Noah Vosen
//////////////////////////////////
Annelies MH Rasker music Zino Moons
//////////////////////////////////
Ian de Weerdt
//////////////////////////////////
Jessica Krepinsky
//////////////////////////////////
mono sentient (Wicker Mensh, Mery Thi Coopman, Dominique Pollet.)
-> To Be Antwerp: mono sentient
//////////////////////////////////
LÆLE (Ella Vermeir)
-> To Be Antwerp: LÆLE
//////////////////////////////////
Pim Steinmann
//////////////////////////////////
Nina Plantefève-Castryck
//////////////////////////////////
Lin Gerritse & Nina Plantefève-Castryck & Sophia de Groot
//////////////////////////////////
Laksanaporn Mink Chonsamoe
//////////////////////////////////
PINK TV
Aleksandra Majzel & Dawid Wojtalewicz & Paulina Łabuz & Patryk Tarara & special participation of Pierrette COffrée
//////////////////////////////////
Vj Méliès (Roland Pauwels)
//////////////////////////////////
PLUS ONE 1+ Connecting people to strangers since 2019
Reinout Dewulf & Elien Ronse & Friends
//////////////////////////////////

TIMETABLE
https://www.tobeantwerp.com/performances/

WEBSITE
Close

Contacteer ons

Heb je een vraag? Laat hier een bericht achter of bel ons op 03 290 88 17.

Zappa is verhuisd!

Zappa.be is verhuisd naar kavka.be omdat we geloven dat beide locaties elkaar versterken en we ze op die manier digitaal dichter bij elkaar willen brengen. Ontdek op onze nieuwe website wat we te bieden hebben aan jongeren initiatief!

Klik om verder te gaan.